सामाजिक सञ्जालमा अभिनेत्री नम्रताको यस्ताे हट डान्स भाईरल हुदै…..(भिडियाे र तस्विरहरू)

ByRocket Reporter

१४ मंसिर २०७९, बुधबार ०८:४६ १४ मंसिर २०७९, बुधबार ०८:४६ १४ मंसिर २०७९, बुधबार ०८:४६

भोजपुरी अभिनेत्री नम्रता मल्ल आफ्नो हटनेसले मानिसहरूलाई आफ्नो पागल बनाउँछिन् । यी सुन्दरी हुन् जसले आफ्नो स्टाइलले मनको शान्ति चोर्छिन् । हरेक तस्विर र भिडियो हेरेपछि मानिसहरु आफुलाई नियन्त्रण गर्न सक्दैनन् । फेरि पनि नम्रताले त्यही स्टाइल देखाएर सबैलाई मन्त्रमुग्ध बनाएकी छिन् ।

सेक्सी पहिरन लगाएर हट डान्स गरिरहेकी नम्रतालाई देखेर मानिसको मन मष्तिस्क लुटिएको छ ।


कालो पहिरन लगाएर यसरी नाचेकी छिन् कि त्यो देखेर सबैको मन बेचैन हुन्छ । नम्रता मल्लको यो हट डान्स भिडियोलाई मानिसहरुले मन पराएका छन् । नम्रता मल्लले खेसरीलाल यादवको तबला गीतमा नाच्दै आफ्ना फ्यानलाई ठूलो उपहार दिएकी हुन् ।

नम्रता मल्लले केही वर्षयता भोजपुरी इन्डस्ट्रीमा आफ्नो बलियो पहिचान बनाएकी छिन् ।

खासगरी खेसरीका फ्यानका लागि यो दोहोरो ट्रीटभन्दा कम छैन । अहिले नम्रतको यो पछिल्लो डान्स भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ र यसको निकै चर्चा पनि भइरहेको छ । नम्रता मल्लको डान्स मुभ्स देखेर सबैजना पहिल्यै चकित भएका थिए र अब जब यी सुन्दरी नाचिन्, तब तहल्का मच्चिने गर्दछ ।

हसीनाको बोल्ड व्यवहारप्रति आकर्षित नहुने सायदै आज कोही होलान् । नम्रता यही बोल्ड स्टाइलका कारण सामाजिक सञ्जालमा सबैभन्दा बढी चर्चामा छिन् । उनको इन्स्टाग्राम हेर्नुभयो भने फ्यानको मुटुको धड्कन बढ्छ । नम्रता अहिले फिल्ममा आफ्नो पात्रभन्दा हट तस्विर र भिडियोका कारण चर्चामा छिन् ।

हेर्नुहाेस् उनका हट तस्विहरू

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *