एक महिलालाई बाँदरसंग जिस्किन खोज्दा रमाइलो बढी भएपछि भयो यस्तो हालत

ByRocket Reporter

१४ मंसिर २०७९, बुधबार ०६:०५ १४ मंसिर २०७९, बुधबार ०६:०५ १४ मंसिर २०७९, बुधबार ०६:०५

काठमाडौँ– सामाजिक सञ्जालमा हरेक दिन विभिन्न किसिमका सामग्री भाइरल भइरहेका छन् । केही भिडियोहरू शिक्षामूलक हुनका लागि हुन्छन् भने कुनैकुनै यस्ता हुन्छन् कि हामीले हेरेपछि हामी सोच्न थाल्छौं यस्ता नमूनाहरू कहाँबाट आउँछन् ?

अहिले सामाजिक संजालमा यस्तै एउटा रोचक भिडियो भाइरल भइरहेको छ। जसमा एउटी युवतीलाई बाँदरले तानेर जालीमा अड्याईदिएको छ ।बाँदरहरू जति चलाख हुन्छन् त्यति नै चंचल र रा’ क्षसी हुन्छन्। उनीहरुलाई लिन कति भारी हुन सक्छन् तल रखिएको भिडियोमा देख्न सक्नुहुन्छ।

एउटी केटी चिडियाखानामा स्पाइडर बाँदरसँग रमाइलो गरिरहेको देखिएपछि रिसाएको बाँदरले उनलाई यस्तो पाठ सिकायो कि यो कुरा उसले जीवनभर सम्झिरहनेछिन्। भाइरल भइरहेको भिडियोमा एउटी केटी चिडियाखानामा स्पाइडर बाँदरको खोरमा गएकी छिन् ।

पिंजरामा हात हानेर बाँदरलाई बोलाउँछिन् । उनलाई देख्ने बित्तिकै बाँदरले केटीको कपाल समात्छ र छोड्न मान्दैन। वरपरका मानिसहरूले बाँदरलाई कपाल फुकालाउन लगाउँछन्। केटी फेरि त्यतातिर जान थालेपछि धेरै बाँदरले कपाल तान्न थाल्छन् । बाँदरको आ’ क्रमण र युवतीको अवस्था हेर्दा उनी बाँदरको निशानामा आएकी हुन् भन्ने बुझ्न सकिन्छ ।

सामान्यतया चिडियाखानाहरूमा पर्यटकहरूले जनावरहरूलाई जिस्काउनु हुँदैन भनिन्छ। यद्यपि धेरैजसोले यो कुरालाई गम्भीरताका साथ लिदैनन् र जनावरहरू कुट्न थालेका छन्। मेक्सिको चिडियाखानामा एउटी केटीले त्यसै गरिन्। त्यसपछि उनले गतिलै पाठ सिक्न पाइन।

यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चामा रहेको छ । भिडियोलाई इन्स्टाग्राममा एक व्यक्तिको एकाउन्टबाट सेयर गरिएको छ जुन निकै चर्चामा छ । स्पाइडर बाँदरहरू प्रायः दक्षिण अमेरिकाको उष्णकटिबंधीय जंगलहरूमा बस्छन् जुन मेक्सिको र ब्राजिलमा बढी पाइन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *