वास्तु टिप्स: भुलाएर पनि तिजोरी नजिक नराख्नुहोस् यी चिज, नत्र खेर जान्छ पैसा !

ByRocket Reporter

२५ आश्विन २०७९, मंगलवार ११:५८ २५ आश्विन २०७९, मंगलवार ११:५८ २५ आश्विन २०७९, मंगलवार ११:५८

को लागि वास्तु टिप्स: अधिकांश मानिसहरू घर र पसलहरूमा सेफहरू बनाउँछन्। यस भल्टमा तिनीहरूले आफ्नो बहुमूल्य चीजहरू र पैसा राख्छन्। वास्तुशास्त्रमा तिजोरीको बारेमा केही नियमहरू बताइएका छन्, जसको पालना गर्नाले हाम्रो मेहनतको फल प्राप्त हुन्छ।

तर कहिलेकाहीँ जानीजानी वा अनजानमा हामी केही यस्ता गल्ती गर्छौं, जुन हाम्रो दुर्भाग्यको कारण बन्न पुग्छ। कतिपय चीजहरू कहिल्यै पनि तिजोरी नजिक नराख्ने विश्वास गरिन्छ। आउनुहोस् यी कुराहरूको बारेमा कुरा गरौं।

झाडू-तिजोरीको छेउमा कुखुरा कहिल्यै राख्नु हुँदैन भन्ने मान्यता छ । पैसा वा बहुमूल्य वस्तु राखेको तिजोरी नजिकै कुखुरा राखेमा लक्ष्मीको कृपा प्राप्त हुँदैन । यसो गर्दा धन हानि हुन्छ ।

कालो कपडा-कालो रंगको कपडा अशुभ मानिन्छ । त्यसैले यसलाई घरको तिजोरी नजिक कहिल्यै राख्नु हुँदैन। यसका साथै भल्टमा राखिएको पैसा वा गहनालाई कालो कपडाले बेर्नु हुँदैन भन्ने कुरामा ध्यान दिनुस् । यसो गर्नाले माता लक्ष्मीको रिस उठ्न सक्छ । पैसा सधैँ रातो कपडाले बेरेर भल्टमा राख्नुहोस्।

फोहोर भाँडाहरू-धेरै मानिसहरूलाई खाना खाने ठाउँमा नक्कली भाँडाहरू छोड्ने बानी हुन्छ। हामी तपाईलाई बताउछौं कि फोहोर भाँडाहरू तिजोरी नजिक नराख्नुहोस्। यसका साथै झुटो हातले तिजोरीलाई कहिल्यै छुनु हुँदैन। यसो गर्दा धन हानि हुन्छ ।

(Disclaimer: यहाँ दिइएको जानकारी सामान्य धारणा र जानकारीमा आधारित छ। Isupport ले यो पुष्टि गर्दैन।)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *